kredyt frankowy

Kredyty frankowe kancelarie

Po przełomowym wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej dotyczącym posiadaczy kredytów we frankach szwajcarskich, wielu z nich dostrzegło swoje szanse na pozytywny obrót sprawy. Dzięki zainteresowaniu osób, które podpisały umowy na kredyty frankowe, kancelarie zaczęły na szeroką skalę zajmować się ich problemami, starając się pomóc uzyskać unieważnienie kredytu CHF.

kredyt frankowy

Jak wygląda unieważnienie kredytu CHF?

Najpopularniejszym sposobem na unieważnienie kredytu CHF jest wszczęcie odpowiedniego postępowania na drodze sądowej. Celem takich działań jest doprowadzenie do pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy, czyli obustronnych oświadczeń (zarówno ze strony banku, jak i jego klienta), że umowa nigdy nie obowiązywała od momentu jej zawarcia. Unieważnienie kredytu CHF oznacza zatem zwrot wszelkich otrzymanych od banku pieniędzy, lecz bez żadnych dodatkowych opłat, odsetek czy prowizji.

Określenie dokładnych działań, których skutkiem ma być unieważnienie kredytu CHF, jest zadaniem prawnika. Z osobami, które podpisały umowy o kredyty frankowe, kancelarie współpracują w końcu każdego dnia. Oferowane przez prawników zrozumienie i doświadczenie pozwala na odpowiednie wsparcie, które niezbędne jest podczas każdego procesu sądowego.

Jakie działania podejmują prawnicy w związku z unieważnienie kredytu CHF?

Pierwszym krokiem, którego podejmują się prawnicy jest oszacowanie szans na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy. Dlatego po otrzymaniu umów o kredyty frankowe kancelaria dokonują dokładnej analizy każdego ich fragmentu, wszelkich dodatkowych dopisków, aneksów czy regulaminów. Stanowi to niezwykle ważny etap w celu podjęcia odpowiedniego postępowania. O szansach na unieważnienie kredytu CHF od razu zostaną poinformowani klienci.

Następnie, jeśli kancelaria potwierdzi istnienie szans na unieważnienie kredytu CHF, prawnik proponuje rozwiązanie dla klienta, które z perspektywy prawa stanowi najkorzystniejsze. Dokłada on wszelkich starań, by sprawa rozstrzygnięta została pozytywnie.

Zobacz https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/

About the author