Kredyty łobez 

Zdolność kredytowa jest wiodącym czynnikiem branym pod uwagę przez banki przy zatwierdzaniu wniosków kredytowych. Na jego poziom wpływa wiele czynników, z których jednym z głównych są  dochody. Wiele osób zastanawia się, ile trzeba zarobić, aby otrzymać kredyty łobez. To pytanie jest szczególnie ważne w przypadku kredytów hipotecznych, gdzie duże sumy pieniędzy spłacane są  przez wiele lat. Udzielenie jasnej odpowiedzi nie jest łatwe, zwłaszcza że ​​nie jest to  jedyny aspekt, który decyduje o rentowności pożyczkobiorcy. Możesz jednak ustalić pewien przedział kompensacyjny, który pomoże Ci uzyskać pozytywną decyzję kredytową.

Jakie trzeba mieć dochody, aby otrzymać kredyt?

Kupno nieruchomości to dla wielu osób jeden z największych wydatków w życiu. Dlatego konsumenci bardzo często korzystają w tym celu z kredyty łobez. To także wyjątkowy produkt pożyczkowy: zazwyczaj bardzo duże kwoty i bardzo długie okresy kredytowania. Według raportu AMRONSARFIN średnia wartość kredytów w IV kwartale 2020 r. wyniosła 295 563 zł, a 2/3 kredytów mieszkaniowych udzielono na okres 2535 lat. Dlatego z punktu widzenia banku ważne jest, aby właściwie ocenić obecne możliwości i perspektywy na przyszłość. Dlatego ważne jest, aby określić nie tylko, ile trzeba zarobić na kredyty łobez, ale także wziąć pod uwagę inne czynniki, takie jak poziom wykształcenia, doświadczenie zawodowe czy pochodzenie rodzinne. Jednak sam dochód odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie kredytowania. Chociaż każdy bank stosuje nieco inne rozwiązania w tym zakresie, możesz obliczyć, ile musisz zarobić, aby uzyskać kredyty łobez.

kredyty lobez

Zdolność kredytowa to nie tylko dochody

Jednak nie chodzi tylko o to, ile trzeba zarobić, aby otrzymać kredyty łobez, ale także o inne czynniki, które są ważne z punktu widzenia banku. Testy wypłacalności są przeprowadzane na różne sposoby, w zależności zarówno od polityki danej instytucji, jak i cech obligacji. W przypadku pożyczki gotówkowej na niższą kwotę może to być tak proste, jak złożenie zeznania podatkowego i sprawdzenie danych pożyczkobiorcy z bazą danych typu BIK, BIG czy KRD. Sprawdź więcej tutaj: https://ekspertkredytowy.szczecin.pl/kredyty-lobez/.

About the author